Tieto raňajočky bol taký momentálny nápad, mala som dosť ovocia doma, ktoré som chcela zúžitkovať, no a chcela som to dačím poliať a vznikloo toto. Banán, jablko, jahody pokrájame na menšie kúsky a dáme do misky. Hrsť kešu orieškov vložíme do mixéra, pridáme trošku vody a vymixujeme, počas mixovania pridáme 1PL carobu, 1PL kokosovej smotany a premixujeme. Zalejeme ovocie a nakoniec všetko zasypeme mandľami.
Odoberajte najnovšie články.
Subscribe to be notified of new content and support Alinka.sk - Život a krása šikovnej ženy, help keep this site independent.
